portal osiedli, dzielnic i miast

Radom - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Auto z Niemiec
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Auto z Niemiec

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kaska999 
   

VIP


Dołączył: Pon Lis 09, 2015 19:53
Posty: 769
Skąd: Wawa

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 12:44    Temat postu: Auto z Niemiec

Orientujecie się może kto w okolicy sprowadza samochody z Niemiec w dobrej cenie ? Wiem, że w ten sposób uda mi sie sporo zaoszczędzić. Wstępnie dowiedziałem się że http://auto-pikamax.pl/ , zajmuje się czymś takim i sporo osób mi ich polecało. Wy mozecie powiedzieć mi coś wiecej na temat tej firmy ?
Braciak 
   

Stały bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Wto Kwi 23, 2019 13:51
Posty: 70
Skąd: Tczew

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 0:03    Temat postu: Re: Auto z Niemiec

Oj, nie byłbym wcale taki pewien, że zaoszczędzisz. Wielu ludzi zawiodło się na samochodach sprowadzanych zza zachodniej granicy. Niby tanie, ale ile pieniędzy później na naprawy poszło, głowa mała:0 Zastanawiam się natomiast nad zakupem auta z...USA. Pewnie jesteście zaskoczeni, ale oferta https://www.carforfriend.pl/import-pojazdow-z-usa/ szczerze mnie zaciekawiła. W końcu któż nie chciałby wsiąść za kółko mustanga, cadillaca czy widowiskowego chevroleta camaro Wink Firma pośrednicząca pomaga w załatwieniu wszystkich formalności, począwszy od weryfikacji aut aż po transport.
kuleczka27 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Cze 14, 2020 7:18
Posty: 97
Skąd: stąd

PostWysłany: Sob Mar 20, 2021 16:05    Temat postu: Re: Auto z Niemiec

Auta z Niemiec czy z USA, to jedno i to samo. Wiadomo, że z samochodami używanymi jest różnie. Trzeba się liczyć z naprawami.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama