portal osiedli, dzielnic i miast

Radom - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Zakaz handlu w niedziele - co o tym myslicie?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zakaz handlu w niedziele - co o tym myslicie?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Wotciarz 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Sob Kwi 22, 2017 10:57
Posty: 278
Skąd: KrK

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 21:04    Temat postu: Zakaz handlu w niedziele - co o tym myslicie?

Hejka,
co myslicie o zakazie handlu w niedziele? Dlaczego niektore sklepy sa otwarte, a niektore nie? A galerie? Utrudnia Wam to zycie? bo mi TAK!
Mala_mimi 
   

Stały bywalec


Dołączył: Sob Lut 24, 2018 20:59
Posty: 50
Skąd: Krakow

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 21:57    Temat postu: Re: Zakaz handlu w niedziele - co o tym myslicie?

A dajze spokoj!:/ Wkurza mnie ten zakaz handlu w niedziele. Nie jestem w stanie zrozumiec czemu grupa ludzi ogranicza tyle milionow Polakow?Sad i czemu niektore grupy sa uprzywilejowane, a niektore nie??

Wyczytalam na blogu kancelarii prawniczej: https://ktmh.pl/zakaz-handlu-w-niedziele-od-kiedy-i-kogo-obowiazuje/ ze np sklepy z dewocjonaliami moga byc otwarte - dlaczego?? Ma ktos z Was na to logiczna odpowiedz??
monix31 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Wto Paź 22, 2019 21:17
Posty: 48
Skąd: pl

PostWysłany: Wto Lut 11, 2020 0:29    Temat postu: Re: Zakaz handlu w niedziele - co o tym myslicie?

A jakże! Katolicka władza to dewocjonaliami można, winem mszalnym pewnie też.
crocka 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Wto Mar 21, 2017 9:52
Posty: 333
Skąd: Szczecin-Gumieńce

PostWysłany: Pon Mar 08, 2021 16:47    Temat postu: Re: Zakaz handlu w niedziele - co o tym myslicie?

Ja ogólnie lubię zakupy i często robiłam zakupy w niedziele bo lubię to robić kiedy mam czas a nie po pracy kiedy jestem zmęczona i nogi w tyłek włażą. Tym bardziej jeśli wybieram się do M1 a tam jest gdzie pochodzić po sklepach, teraz też się wybieram bo trwa akcja Kasa za metki i można dostać dodatkowe karty na zakupy w zamian za metki ze sklepów w centrum handlowym
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama