portal osiedli, dzielnic i miast

Radom - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Z jakich aplikacji korzystacie?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Z jakich aplikacji korzystacie?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
jano22 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Lut 05, 2020 17:03
Posty: 16
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 19:38    Temat postu: Z jakich aplikacji korzystacie?

Możecie powiedzieć mi z jakich aplikacji jeśli chodzi o obstawianie zakładów bukmacherskich korzystacie? Czytam tu na serwisie https://www.bukmacher-legalny.pl/aplikacje-bukmacherskie/ o różnych opcjach - może jesteście w stanie coś na swoim przykładzie doradzić?
Sewerion 
   

Bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Pią Cze 14, 2019 11:24
Posty: 46
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Maj 24, 2020 13:52    Temat postu: Re: Z jakich aplikacji korzystacie?

Nie robię zakładów bukmacherskich, bo nie chcę ryzykować.
frytka35 
   

VIP


Wiek: 42
Dołączył: Pon Sie 20, 2018 8:40
Posty: 625
Skąd: Warszawa-Mokotów

PostWysłany: Sob Cze 05, 2021 20:53    Temat postu: Re: Z jakich aplikacji korzystacie?

Teraz jak chyba każdy bardzo często korzystam z messengera ale nie takiego zwykłego popularnego ale takiego https://www.cyberdefence24.pl/co-sprawia-ze-polski-komunikator-usecrypt-messenger-jest-tak-bezpieczny bezpiecznego, z odpowiednim szyfrowaniem uniemożliwiającym szpiegowanie i kopiowanie rozmów
wisznicka 
   

VIP


Wiek: 40
Dołączył: Czw Gru 10, 2020 8:30
Posty: 1527
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Gru 30, 2023 14:27    Temat postu: Re: Z jakich aplikacji korzystacie?

Najczęściej chyba korzystam z darmowej apki Promka kiedy robię zakupy w m1, widzę tam wszystkie promocje w centrum i mogę zarezerwować różne rzeczy a potem je odebrać w centrum handlowym
Impulsywna 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Mar 18, 2024 19:21
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 18, 2024 19:23    Temat postu: Re: Z jakich aplikacji korzystacie?

Głównie to z bankowej.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama