portal osiedli, dzielnic i miast

Radom - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Pies kudłaty....
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Pies kudłaty....

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
monix31 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Wto Paź 22, 2019 21:17
Posty: 48
Skąd: pl

PostWysłany: Sob Maj 23, 2020 13:21    Temat postu: Pies kudłaty....

Gdy zdecydowałam się kupić owczarka szkockiego, nie myślałam że z pielęgnacją futra będzie aż tyle kłopotu. Tym bardziej, że początkowo nie było, ale teraz gdy pies coraz częściej spędza czas na świeżym powietrzu a przy tym do czesania zbyt chętny nie jest sierść wygląda strasznie. Blisko skóry pojawiły się kłaczki , które po ostatniej kąpieli jeszcze bardziej się zbiły. Może znacie na to jakieś sposoby? Koleżanka radziła mi abym przycięła futerko na krótko, ale to też nie taka prosta sprawa przecież, a do psiego fryzjera mam dość daleko.
Sewerion 
   

Bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Pią Cze 14, 2019 11:24
Posty: 46
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Maj 24, 2020 13:50    Temat postu: Re: Pies kudłaty....

Skoro kąpiel nie pomogła, być może użyłaś niewłaściwego szamponu dla zwierząt? Wierz mi jeden drugiemu nie jest równy, sam pamiętam gdy też kupiłem marny kosmetyk dla psa w supermarkecie. Teraz mam natomiast taki szampon dla psa regenerujący Green Laf, ułatwia rozczesywanie futra, pielęgnuje sierść i odżywia. Opis produktu masz tutaj: https://johndog.pl/produkt/szampon-dla-psa-regenerujacy-green-leaf/ , a co do zakupu pewnie najłatwiej przez Internet będzie zamówić, bo nie wiem który stacjonarny sklep zoologiczny ma go w ofercie i czy w ogóle ma. Pamiętaj również aby często jednak czesać zwierzaka, możesz kupić szczotkę-rękawicę, żeby pupil miał wrażenie, że go głaszczesz i wtedy protestować nie powinienSmile
wisznicka 
   

VIP


Wiek: 40
Dołączył: Czw Gru 10, 2020 8:30
Posty: 1527
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 10:25    Temat postu: Re: Pies kudłaty....

W m1 teraz trwa zbiórka dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Radomiu, w m1 jest Dzień Psa i z tej okazji ta pomoc więc jeśli los tych zwierzaków nie jest Ci obojętny podaruj im najpotrzebniejsze rzeczy
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama